HOW TO SHOP

1Login or create new account.
2Review your order.
3Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Забули свій пароль?

*

Мережева система на сонячних батареях + резерв, 24кВт, 220 / 380В, AXIOMA energy

Виробник: AXIOMA energy

Продуктивність - влітку до 3724кВт * год на місяць

Базова ціні: 1066138 грн.
Базова ціна за варіант: 1066138 грн.
1066138 грн.
без знижок1066138 грн.
Сповістити мене
под заказ
Доставка Доставка
Умови доставки та повернення
Оплата Оплата
Умови оплати: готівкою, безготівковий розрахунок
Сервіс Сервіс
Необхідна інформація про сервісний центр
Гарантія Гарантія
Гарантія та повернення

Мережева система на сонячних батареях + резерв, 24кВт, 220В / 380В

 

Мережева сонячна електростанція з функцією резервного живлення має перевагу над звичайною мережевий електростанцією, вона може генерувати електроенергію на власні потреби коли відсутня електроенергія в мережі. Таким чином вона не тільки генерує електроенергію на власні потреби і віддає надлишки електроенергії за «Зеленим тарифом» в електромережу, але і служить джерелом резервного живлення.

 

Як це працює.

 

Мережева сонячна електростанція з функцією резервного живлення складається з сонячних фотоелектричних панелей підключених до мережевого инвертору з резервної функцією і акумуляторних батарей. Мережевий інвертор підключається до електромережі споживача. Прилад обліку електроенергії повинен бути придатний для обліку генерації енергії в електромережу. Включений в електромережу інвертор перетворює постійний електричний струм від сонячних батарей в перемінний синхронний з електромережею електрострум. А також генерує змінний струм на вихід резервного живлення. В електромережі електрострум інвертора складається з мережевим електрострумом. Якщо через навантаження споживача сила струму буде менше ніж сила струму інвертора, що не витрачається частина струму буде протікати в електромережу через прилад обліку електроенергії, а сам прилад обліку буде підраховувати генерацію енергії в електромережу. Так само інвертор заряджає акумулятор від сонячних батарей, при відсутності напруги інвертор забезпечить харчування навантаження через окремий вихід змінного струму від акумулятора і сонячних батарей.

Відзначимо цікаву можливість "змішування" енергії, одержуваної з різних джерел. Розглянемо роботу одного інвертора. Наприклад, отримуючи 1 кВт від сонячних батарей і 2 кВт від мережі, інвертор видасть в навантаження 3 кВт.

 

 

 HybridPrincipe 2

 

В даному випадку пропонується використовувати три інвертора, що працюють паралельно для отримання вихідної потужності до 24 кВт.


При цьому можливі два варіанти підключення. Як для однофазної мережі.

  

 ISGRID parallel onephase 6pcs GREEN

 

Так і для трифазної мережі.

 

 

 ISGRID parallel 3phase 6pcs GREEN

 

Також відзначимо, що в трифазній мережі допускається включати інвертори за фазами нерівномірно. Наприклад, по фазі А - 4 шт, по фазі В і С - по 1 шт. Або А - 3 шт, B - 2 шт., З - 1 шт. Що дозволяє більш гнучко розподіляти потужність, з урахуванням завантаженості фаз.

 Продуктивність електроенергії сонячної батарей
Розрахунок продуктивності проводимо з урахуванням кліматичних особливостей місцевості за графіком інсоляції. Нижче наведено графік місячної і денний продуктивності протягом року (м.Запоріжжя) при оптимальному цілорічному фіксованому положенні сонячної панелі.

 

24kWInsolationChart

Реальне споживання електроенергії через втрати в инвертор буде менше продуктивності сонячних батарей.

 

Cклад системи

250p

Сонячна батарея (панель) 250Вт, полікристалічна PLM-250P-60, Perlight Solar - 96шт.;

Потужнiсть 250Вт
Розмiр 1640*992*40мм
Вага 18,1кг

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

InfinisolarISGRID200

 

- Мережевий сонячний інвертор з резервної функцією 24кВт, 220В, (ISGRID 4000 - 6 шт. в паралель);

Номінальна потужність змінного струму, Вт 12000Вт
Напруга змінного струму на виході, В 230В
Розмiр 622 x 500 x 167.5
Вага 66

 

 

 

 

 

 

 

 

mhb mng200-12 200

 - Аккумулятор гелевый 200Ач 12В, GEL, модель-MNG200-12 - 16шт

Номінальна ємність акумулятора 200Ач
Напруга, В 12В
Розмiр 219 x 523 x 240
Вага 63

 

 

 

 

 

 

 

Площина Солнячних Батарей, кв.м. 156,2
Вага Сонячних Батарей, кг. 1737,6
Вага акумуляторiв, кг. 1008
Продуктивність системи - кВтч в рik(для г.Запорiжжя) 31071

 

 

 

 

У вартість системи не включена вартість системи кріплень для Сонячних Батарей, яка складе:
- 2024USD - для випадку розміщення системи сонячних батарей на похилому даху.
- 6078USD - для випадку розміщення системи сонячних батарей на плоскій бетонної даху або на палях на землі.
Система кріплень виготовлена з алюмінію і нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність кріплень і їх незначну вагу. Роботи з монтажу мережевий системи на Сонячних батареях обійдуться в суму близько 1920USD
.

Вартість додаткової електрофурнітури (сонячний кабель, силовий кабель, щитки, запобіжники, тримачі і т.д.) визначається безпосередньо після вимірів на об'єкті.

Самостійна установка.

Сонячна панель повністю готова до зовнішньої установки, вона стійка до атмосферних впливів і вдає із себе міцну конструкцію з листа скла вклеєного в алюмінієву раму, фотоелектричні елементи нанесені під склом методом вакуумної ламінації і надійно герметизовані. Ніякої додаткової захисту сонячної батареї не потрібно. Панелі можна встановлювати як на землі так і над землею на різні відповідні конструкції або спеціально виготовлені конструкції. Рекомендуємо розташовувати сонячну батарею в місцях з максимальною оглядовістю південній частині небосхилу, з огляду на можливе потрапляння тіні. Оптимальне положення панелі орієнтоване на південь з кутом від горизонтального положення 35 грд. для цілорічного використання або 30 грд для весни, літа, осені або 60 грд взимку. Кріплення до несучих конструкцій сонячної панелі виконується відповідним кріпленням за алюмінієву раму, для кріплення на тильній стороні рами передбачені отвори.

На всіх електричних з'єднаннях постійного струму обов'язково дотримуватися полярності. Рекомендуємо перед монтажем перевірити полярність сонячної батареї, акумулятора за допомогою вимірювального приладу.

Для безпечної експлуатації сонячної електростанції необхідно виконати<

Вгору