HOW TO SHOP

1Login or create new account.
2Review your order.
3Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Создать аккаунт

*

*

*

*

*

*

Забыли пароль?

*

Cолнечные элементы


Производитель:
AXIOMA energyСонячні елементи

Люди здавна цікавляться альтернативними джерелами надходження енергії, тому не є дивним, що енергія сонця стала одним із засобів, які використовує з метою отримання електричного струму природня енергетика. Різноманітні сонячні елементи здатні переробляти сонячні промені на традиційну електроенергію. Модуляція світла здійснюється за рахунок вбудованих фотоелементів-напівпроводників.

Серед безумовних переваг використання сонячних елементів:

  • Для якісного функціонування панелей потрібне звичайне денне світло, а не південне яскраве сонце.
  • Сонячні батареї допомагають зекономити до 40% щомісячної оплати за комунальні послуги.
  • Користувачі отримують незалежне джерело електроенергії, якому не страшні масові відключення, перебої, короткі замикання.
  • З’являється можливість не тільки економити, але й заробляти на сонячних променях, продаючи надлишки енергії державі по «зеленому тарифу».

Ви ще сумніваєтеся, чи потрібно купити сонячні елементи – ласкаво просимо до інтернет-магазину Solar.biz.ua. В нашому асортименті представлена велика різноманітність елементів, які привернуть Вашу увагу.

Які сонячні елементи пропонує Solar.biz.ua?

Для того, щоб встановити сонячну панель, яка повністю задовольнить Ваші потреби, варто ознайомитись з їх видами. На сьогоднішній день існують:

  • Монокристалічні панелі – в основі конструкції мають кристалічний кремній, який зверху та знизу закривається герметиком. Завдяки цьому на сонячний елемент не поступає волога. Такі вироби легко впораються з дрібною технікою та побутовими приладами. Доцільно купити сонячні елементи в Україні для використання у випадках, коли нема можливості підключитися до стаціонарної мережі.
  • Полікристалічні панелі – являють собою сукупність великої кількості маленьких кристалів, завдяки чому панель набуває неоднорідного яскраво-синього кольору. Такі пристрої більш доступні для споживача, і також мають можливість акумулювати денне світло навіть у похмурі дні.

В основі кожного з перерахованих виробів є відповідний сонячний елемент, який можна придбати в нашому онлайн-магазині. Сьогодні купити сонячні елементи в інтернеті дуже просто.

Вверх