Рейтинг@Mail.ru

HOW TO SHOP

1Login or create new account.
2Review your order.
3Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Забули свій пароль?

*

Акумулятори


Виробник:
Оберіть виробника

Акумулятор літієвий LiFePo4 48В 100A US5000, Pylontech

Ідеальні акумуляторні системи...

82'227 грн.

Акумулятор літієвий LiFePo4 12.8В 100A, AX-LFP-100/12.8

Акумулятор літієвий LiFePo4 12.8В 100A,...

13'815 грн.


Гелеві акумуляторы

Акумулятор – невід’ємна частина потужної сонячної станції, призначення якої – накопичення енергії та забезпечення функціонування пристроїв навіть у разі перебоїв або темного часу доби. Існує декілька різновидів накопичувачів, але інтернет-магазин Solar.biz.ua пропонує купити гелевий акумулятор , и далі ми пояснемо, чому саме його.

Влаштування гелевого акумулятору

Конструктивна особливість даного приладу – згущений до желеподібної консистенції електроліт, що виготовлений із додаванням оптимальної кількості кремнієвих з’єднань. Завдяки цьому акумулятор відрізняється масою переваг, а саме:

 • значний циклічний ресурс;
 • низький рівень саморозряду;
 • ефективність при низький температурах;
 • можливість встановлення в непровітрюваному приміщенні;
 • надзвичайна екологічність;
 • довгостроковість.

 

Ще одна з вагомих переваг, якими володіє гелевий акумулятор – ціна , що є доступною пересічним громадянам. Ще трохи маємо зупинитися на екологічності. Корпус приладу герметичний, що запобігає попаданню шкідливих речовин в атмосферу. Навіть у випадках фізичного пошкодження накопичувача, желеподібний електроліт не витече.

При роботі в циклічному режимі ці накопичувачі демонструють достатньо високі показники, тому їх рекомендується використовувати в автономних системах добутку природньої енергії. Вони коштують недешево, але цілком виправдовують очікування.

Варто звернути увагу також на свинцево-вуглецеві акумулятори. Висока питома ємність, підтримка широкого спектру температур, висока швидкість заряду – головні переваги даного аксесуару.

Як купити гелевий накопичувач онлайн в Україні?

Щоб гелеві акумулятори купити на вигідних умовах, обирайте товар в інтернет-магазині Solar.biz.ua. Широке розповсюдження технологій альтернативної енергетики дає змогу обрати надійного продавця відповідних товарів серед багатьох пропозицій сучасного ринку. Чому покупку такої важливої частини сонячної станції, як акумулятор, варто здійснити в нашому магазині?

 • Гарантована якість від виробника. Постачальниками продукції до нашого онлайн-магазину є такі компанії як MHB Battery, AXIOMA energy, Logic power, Alva, MHB Battery, BYD, Leoch, Ventura – гіганти сучасного ринку у відповідній галузі. Компанії постачають накопичувачі та комлектуючі, які мають сертифікати якості, цілком пригодні для використання на территорії України. При дбалому використанні прилади будуть працювати роками без перебоїв.
 • Широкий асортимент. Технологічні гелеві акумулятори розрізняються потужністю, ємністю, параметрами. Обрати товар, який повністю задовільнить потреби господарства у накопиченні енергії, зможе кожен.
 • Зручні ціни. Звісно, встановлення автономної станції – задоволення не з дешевих. Але у порівнянні з фінансовою вигодою на майбутнє, вартість елементів системи вже не здається такою завеликою. Наш онлайн-магазин гарантує найоптимальнішу ціну запропонованих накопичувачів.
 • Консультативна підтримка. Якщо Ви не знаєте, який гелевий акумулятор обрати, дзвоніть нам та задавайте всі питання менеджеру. Досвідчені фахівці нададуть інформацію про характеристики, технічні особливості, нюанси експлуатації обладнання, а також проінформують щодо оплати, доставки товару.
 • Оперативна доставка. Ми цінуємо час наших клієнтів, тому пропонуємо оперативну дотсавку в усі регіони України за попредньою узгодженістю. Обирайте компанію-перевізника, замовляйте товар та отримуйте його в найближчий час.

Сьогодні гелевий акумулятор для сонячних батарей є надійною страховкою від небежаних ексцесів, які постійно отруюють життя користувачів традиційного джерела енергії. Перебої, відключення, зростаючі тарифи – все це припине для Вас існування завдяки встановленню якісної системи відбору природньої енергії. Коли ми говоримо про якість, то маємо на увазі справність всіх елементів конструкцію, включаючи і акумулятори.

Дзвоніть нам або додавайте товар в Корзину онлайн, щоб гелевий акумулятор купити максимально швидко, надійно.

Вгору