Мережева система на Сонячних Батареях, 3кВт, 220В, AXIOMA energy

Виробник: AXIOMA energy

Продуктивність - влітку до 470кВт*год на місяць

Базова ціні: 124430 грн.
Базова ціна за варіант: 124430 грн.
124430 грн.
без знижок124430 грн.
Сповістити мене
под заказ
Сплачуйте частинами без комісій та передплат
20738 грн
Х
6 міс
monobank oschad a-bank privat
або купуй у розсрочку →
Доставка Доставка
Умови доставки та повернення
Оплата Оплата
Умови оплати: готівкою, безготівковий розрахунок
Сервіс Сервіс
Необхідна інформація про сервісний центр
Гарантія Гарантія
Гарантія та повернення

Мережева система на Сонячних Батареях, 3кВт, 220В

Мережева електростанція не тільки генерує електроенергію на власні потреби, але і може віддавати надлишки електроенергії в електромережу. Продаючи електроенергію за «Зеленим тарифом» така станція володіє великим економічним ефектом у порівнянні з автономною сонячною електростанцією.

Як це працює.

Звичайна мережева сонячна електростанція складається з сонячних фотоелектричних панелей підключених до мережного інвертора. Мережевий інвертор підключається до електромережі споживача. Прилад обліку електроенергії має бути придатний для обліку генерації енергії в електромережу. Включений в електромережу інвертор перетворює постійний електричний струм від сонячних батарей в змінний синхронний з електромережею струм. В електромережі електрострум інвертора складається з мережевим електрострумом. Якщо через навантаження споживача сила струму буде менше ніж сила струму інвертора частина струму що не витрачається буде протікати в електромережу через прилад обліку електроенергії, а сам прилад обліку буде підраховувати генерацію енергії в електромережу.

Продуктивність електроенергії сонячною батареєю
Розрахунок продуктивності проводимо з урахуванням кліматичних особливостей місцевості за графіком інсоляції. Нижче наведено графік місячної і денної продуктивності протягом року (м. Запоріжжя) при оптимальному цілорічному фіксованому положенні сонячної панелі.

 

300W 300kWh

Реальне споживання електроенергії через втрати в інверторі буде менше продуктивності сонячних батарей.

 

Склад системи

250p

Сонячна батарея (панель) 250Вт 24В, полікристалічна PLM-250P-60 - 12шт.;

Потужність 250Вт
Розмір 1640*992*40мм
Вага 18,1кг

 

 

 

 

3000-ss200

 

- Мережевий сонячний інвертор GoodWe 3кВт, 220В (Модель GW3000-SS)- 1шт.;

Номінальна потужність змінного струму, Вт 3000Вт
Напруга змінного струму на виході, В 230В, згідноVDE0126-1-1/A1
Розмір 330*350*125
Вага 13

 

 

 

 

 

Площа Сонячних Батарей, кв. м. 19,5
Вага Сонячних Батарей, кг. 218
Продуктивність системи - кВт*год на рік(для м. Запоріжжя) 3945

 

 

 

 

У вартість не включена вартість системи кріплень для Сонячних Батарей, яка складе:
-250USD-для випадку розміщення системи сонячних батарей на похилому даху.
-725USD-для випадку розміщення системи сонячних батарей на плоскому бетонному даху або на палях на землі.
Система кріплень виготовлена з алюмінію і нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність кріплень і їх незначну вагу. Роботи з монтажу мережевої системи на Сонячних батареях, включаючи кабель, щити, запобіжники і т. д., обійдуться в суму близько 240USD.

Самостійне встановлення.

Сонячна панель повністю готова до зовнішнього встановлення, вона стійка до атмосферних впливів і являє собою міцну конструкцію з листа скла уклеєного в алюмінієву раму, фотоелектричні елементи нанесені під склом методом вакуумної ламінації і надійно герметизовані. Ніякого додаткового захисту сонячної батареї не потрібно. Панелі можна встановлювати як на землі так і над землею на різні відповідні конструкції або спеціально виготовлені конструкції. Рекомендуємо розташовувати сонячну батарею в місцях з максимальною оглядовістю південної частини небосхилу, враховуючи можливе потрапляння тіні. Оптимальне положення панелі орієнтовано на південь з кутом від горизонтального положення 35 грд. для використання протягом цілого року використання або 30 грд для весни, літа, осені або 60 грд взимку. Кріплення до несучих конструкцій сонячної панелі виконується відповідним кріпленням за алюмінієву раму, для кріплення на тильній стороні рами передбачені отвори.

На всіх електричних з'єднаннях постійного струму обов'язково дотримання полярності. Рекомендуємо перед монтажем перевірити полярність сонячної батареї, акумулятора за допомогою вимірювального приладу.

Для безпечної експлуатації сонячної електростанції необхідно виконати заземлення: конструкції для кріплення сонячної батареї або рами сонячної батареї. Також заземлюється металевий корпус інвертора.

 

 gudw1tr

Інвертор призначений як для внутрішнього встановлення так і для встановлення на вулиці, на вертикальну площину в положенні згідно з його інструкції з дотриманням умов ефективного охолодження. Інвертор приєднується дотримуючи полярність безпосередньо до сонячної батареї роз'ємами MC4. У мережу змінного струму інвертор підключається через роз'єм в комплекті до інвертора. Обов'язково передбачайте між інвертором і електромережею апаратуру захисту від короткого замикання (запобіжники, автоматичні вимикачі), пристрій захисного відключення (УЗО), грозозахистний пристрій.