Наземна трехрядная система кріплень на 120 панелей 35 мм, алюміній 6005 Т6 і оцинкована сталь, AXIOMA energy

Виробник: AXIOMA energy

Наземна трехрядная система кріплень на 120 панелей 35 мм, алюміній 6005 Т6 і оцинкована сталь, AXIOMA energy

Базова ціні: 194855 грн.
Базова ціна за варіант: 194855 грн.
194855 грн.
без знижок194855 грн.
Сповістити мене
Сплачуйте частинами без комісій та передплат
32476 грн
Х
6 міс
monobank oschad a-bank privat
або купуй у розсрочку →
Доставка Доставка
Умови доставки та повернення
Оплата Оплата
Умови оплати: готівкою, безготівковий розрахунок
Сервіс Сервіс
Необхідна інформація про сервісний центр
Гарантія Гарантія
Гарантія та повернення

Типова система кріплень підбирається таким чином, щоб забезпечити можливість установки панелей при мінімальному використанні спеціалізованої техніки та інструменту. В даному випадку мова йде про сваезабівних машинах, обладнанні для монтажу геошурупов і спеціальному інструменті. При монтажі пропонованої системи крім гайкових ключів знадобиться ручний або мотобур і, можливо, бетономішалка, якщо бетон буде готуватися на місці. Для всіх випадків рекомендується виконання проектування системи кріплень нашими фахівцями, з урахуванням місцевих умов.

Система кріплень на 120 панелей 35 мм, алюміній 6005 Т6 і оцинкована сталь AXIOMA Energy може бути змонтована фахівцями або самим користувачем при наявності певних навичок і інструментів. Для цього ми надаємо інформацію про пристрій і складі систем кріплень.

Наземна система кріплень сонячних панелей без зміни кута (AX-СС) призначені в першу чергу для мережевих станцій з великою кількістю панелей для випадків, коли розміщення панелей на даху неможливо або недоцільно через неоптимальних кутів опромінення. За замовчуванням система розраховується на кут 32 градуси. У замовний комплектації може бути виготовлена ​​під будь-яким кутом з кріпленням в бетон або для монтажу сваезабівной машиною. Система виготовляється в різних виконаннях по висоті столу. Це дозволяє забезпечити вирощування сільгоспкультур або вільний прохід людей під панелями. Також використання, наприклад, двох столів з різною висотою (в різному виконанні) істотно зменшити відстань між ними і заощадити площу. Схематично це показано на малюнку.

a1a5

Склад системи кріплень розраховується в кожному окремому випадку в залежності від бажаного кута, кількості столів і панелей на кожному зі столів, конфігурації системи - обраному виконанні столів. Системи виготовляються 2 і 3 рядними і можуть комбінуватися в довільних варіантах.

Для замовлення Вам необхідно надати менеджеру всю необхідну інформацію.

Кратка інструкція з інсталляції (Quick Installation Manual, QIM)

 g1 03

g1 01

g1 02

 

Ви також можете переглянути 3-D модель Наземна трьохрядна система кріплень