Мережева система на Сонячних Батареях, 15кВт, 380В, AXIOMA energy

Виробник: AXIOMA energy

Мережева система на сонячних батареях, 15кВт, 380В

Мережева електростанція не тільки генерує електроенергію на власні потреби, а й може віддавати надлишки електроенергії в електромережу. Продаючи електроенергію за «Зеленим тарифом» така станція має великим економічним ефектом в порівнянні з автономної сонячної електростанціей.Віработка - 19650квт * год на рік
Окупність - 2,2 роки

Базова ціні: 243086 грн.
Базова ціна за варіант: 243086 грн.
243086 грн.
без знижок243086 грн.
Сповістити мене
под заказ
Сплачуйте частинами без комісій та передплат
40514 грн
Х
6 міс
monobank oschad a-bank privat
або купуй у розсрочку →
Доставка Доставка
Умови доставки та повернення
Оплата Оплата
Умови оплати: готівкою, безготівковий розрахунок
Сервіс Сервіс
Необхідна інформація про сервісний центр
Гарантія Гарантія
Гарантія та повернення

126

Мережева система на Сонячних Батареях, 20кВт, 380В

Мережева електростанція не тільки генерує електроенергію на власні потреби, але і може віддавати надлишки електроенергії в електромережу. Продаючи електроенергію за «Зеленим тарифом» така станція володіє великим економічним ефектом у порівнянні з автономною сонячною електростанцією.

Як це працює.

Звичайна мережева сонячна електростанція складається з сонячних фотоелектричних панелей підключених до мережного інвертора. Мережевий інвертор підключається до електромережі споживача. Прилад обліку електроенергії має бути придатний для обліку генерації енергії в електромережу. Включений в електромережу інвертор перетворює постійний електричний струм від сонячних батарей в змінний синхронний з електромережею струм. В електромережі електрострум інвертора складається з мережевим електрострумом. Якщо через навантаження споживача сила струму буде менше ніж сила струму інвертора частина струму що не витрачається буде протікати в електромережу через прилад обліку електроенергії, а сам прилад обліку буде підраховувати генерацію енергії в електромережу.

Продуктивність електроенергії сонячною батареєю
Розрахунок продуктивності проводимо з урахуванням кліматичних особливостей місцевості за графіком інсоляції. Нижче наведено графік місячної і денної продуктивності протягом року (м. Запоріжжя) при оптимальному цілорічному фіксованому положенні сонячної панелі.

 

300W66

Реальне споживання електроенергії через втрати в інверторі буде менше продуктивності сонячних батарей.

Склад системы

Сонячна батарея (панель) 280Вт, полікристалічна AS-6P30-280, Amerisolar - 54шт.;

Потужність 280Вт
Розмір 1640х992х35мм
Вага 18,0кг

 Мережевий сонячний інвертор 15 кВт трифазний (Модель TRN015KTL), Trannergy - 1шт.;

Номінальна потужність змінного струму, Вт 15000Вт
Напруга змінного струму на виході, В 380 В / 400 В
Розмір 520 x 180 x 700мм
Вага 35

  


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Площа Сонячних Батарей, кв.м. 87,85
Вага Сонячних Батарей, кг. 999
Продуктивність системи - кВтг на рік (для м.Запоріжжя) 19656

 

 

 

 

У вартість системи не включена вартість системи кріплень для Сонячних Батарей, яка складе:

-1004USD-для випадку розміщення системи сонячних батарей на похилому даху.
Система кріплень виготовлена ​​з алюмінію і нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність кріплень і їх незначну вагу. Кріплення ви можете підібрати на нашому сайті в розділі Кріплення для сонячних батарей.

Вартість роботи по монтажу мережевий системи на Сонячних батареях складе близько - 1080USD
Монтажні матеріали, включаючи кабель, щити, запобіжники і т.д., обійдуться в суму близько - 514USD

Самостійне встановлення.

Сонячна панель повністю готова до зовнішнього встановлення, вона стійка до атмосферних впливів і являє собою міцну конструкцію з листа скла уклеєного в алюмінієву раму, фотоелектричні елементи нанесені під склом методом вакуумної ламінації і надійно герметизовані. Ніякого додаткового захисту сонячної батареї не потрібно. Панелі можна встановлювати як на землі так і над землею на різні відповідні конструкції або спеціально виготовлені конструкції. Рекомендуємо розташовувати сонячну батарею в місцях з максимальною оглядовістю південної частини небосхилу, враховуючи можливе потрапляння тіні. Оптимальне положення панелі орієнтовано на південь з кутом від горизонтального положення 35 грд. для використання протягом цілого року використання або 30 грд для весни, літа, осені або 60 грд взимку. Кріплення до несучих конструкцій сонячної панелі виконується відповідним кріпленням за алюмінієву раму, для кріплення на тильній стороні рами передбачені отвори.

На всіх електричних з'єднаннях постійного струму обов'язково дотримання полярності. Рекомендуємо перед монтажем перевірити полярність сонячної батареї, акумулятора за допомогою вимірювального приладу.

Для безпечної експлуатації сонячної електростанції необхідно виконати заземлення: конструкції для кріплення сонячної батареї або рами сонячної батареї. Також заземлюється металевий корпус інвертора.

 gudw2tr

Інвертор призначений як для внутрішнього встановлення так і для встановлення на вулиці, на вертикальну площину в положенні згідно з його інструкції з дотриманням умов ефективного охолодження. Інвертор приєднується дотримуючи полярність безпосередньо до сонячної батареї роз'ємами MC4. У мережу змінного струму інвертор підключається через роз'єм в комплекті до інвертора. Обов'язково передбачайте між інвертором і електромережею апаратуру захисту від короткого замикання (запобіжники, автоматичні вимикачі), пристрій захисного відключення (УЗО), грозозащитное пристрій.