Мережева система на сонячних батареях + резерв, 2кВт, 220В, AXIOMA energy

Виробник: AXIOMA energy

Продуктивність - влітку до 300кВт * год на місяць

Базова ціні: 107686 грн.
Базова ціна за варіант: 107686 грн.
107686 грн.
без знижок107686 грн.
Сповістити мене
под заказ
Сплачуйте частинами без комісій та передплат
17948 грн
Х
6 міс
monobank oschad a-bank privat
або купуй у розсрочку →
Доставка Доставка
Умови доставки та повернення
Оплата Оплата
Умови оплати: готівкою, безготівковий розрахунок
Сервіс Сервіс
Необхідна інформація про сервісний центр
Гарантія Гарантія
Гарантія та повернення

Мережева система на сонячних батареях + резерв, 2кВт, 220В   Мережева сонячна електростанція з функцією резервного живлення має перевагу над звичайною мережевий електростанцією, вона може генерувати електроенергію на власні потреби коли відсутня електроенергія в мережі. Таким чином вона не тільки генерує електроенергію на власні потреби і віддає надлишки електроенергії за «Зеленим тарифом» в електромережу, але і служить джерелом резервного живлення.

 

Як це працює.

 

Мережева сонячна електростанція з функцією резервного живлення складається з сонячних фотоелектричних панелей підключених до мережевого инвертору з резервної функцією і акумуляторних батарей. Мережевий інвертор підключається до електромережі споживача. Прилад обліку електроенергії повинен бути придатний для обліку генерації енергії в електромережу. Включений в електромережу інвертор перетворює постійний електричний струм від сонячних батарей в перемінний синхронний з електромережею електрострум. А також генерує змінний струм на вихід резервного живлення. В електромережі електрострум інвертора складається з мережевим електрострумом. Якщо через навантаження споживача сила струму буде менше ніж сила струму інвертора, що не витрачається частина струму буде протікати в електромережу через прилад обліку електроенергії, а сам прилад обліку буде підраховувати генерацію енергії в електромережу. Так само інвертор заряджає акумулятор від сонячних батарей, при відсутності напруги інвертор забезпечить харчування навантаження через окремий вихід змінного струму від акумулятора і сонячних батарей.

 

 

Продуктивність електроенергії сонячної батарей
Розрахунок продуктивності проводимо з урахуванням кліматичних особливостей місцевості за графіком інсоляції. Нижче наведено графік місячної і денний продуктивності протягом року (м.Запоріжжя) при оптимальному цілорічному фіксованому положенні сонячної панелі.

 

2kWInsolationChart

 

Реальне споживання електроенергії через втрат в инверторе буде менше продуктивності сонячних батарей.

 

Склад системи

250p

Сонячна батарея (панель) 250Вт, полікристалічна PLM-250P-60, Perlight Solar- 8шт.;

Потужнiсть 250Вт
Розмiр 1640*992*40мм
Вага 18,1кг

 

 

 

 

 

 

 

InfinisolarISGRID200

 

- Мережевий сонячний iнвертор с резервною функцiєю 2кВт, 220В, ISGRID 2000, AXIOMA energy - 1шт.;

Номінальна потужність змінного струму, Вт 2000Вт
Напруга змінного струму на виході, В 220 В
Розмiр 440x300x100
Вага, кг 8

 

 

 

 

 

 

 

mhb mng200-12 200

 - Акумулятор гелевий 200Аг 12В, GEL, модель-MNG200-12 - 2шт

Номінальна ємність акумулятора 200Аг
Напруга, В 12В
Розмiр 219 x 523 x 240
Вага 63кг

 

 

 

 

 

 

 

Площа Сонячних Батарей, кв.м. 13
Вага Сонячних Батарей, кг. 144,8
Вага аккумуляторiв, кг. 126
Продуктивність системи - кВтг на рік (для м.Запоріжжя) 2589

 

 

 

 

У вартість системи не включена вартість системи кріплень для Сонячних Батарей, яка складе:
- 171USD - для випадку розміщення системи сонячних батарей на похилому даху.
- 399USD - для випадку розміщення системи сонячних батарей на плоскій бетонної даху або на палях на землі.
   

     Система кріплень виготовлена з алюмінію і нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність кріплень і їх незначну вагу. Роботи з монтажу мережевий системи на Сонячних батареях обійдуться в суму близько 300USD.

    Вартість додаткової електрофурнітури (сонячний кабель, силовий кабель, щитки, запобіжники, тримачі і т.д.) визначається безпосередньо після вимірів на об'єкті.

 

Самостійна установка.

Сонячна панель повністю готова до зовнішньої установки, вона стійка до атмосферних впливів і вдає із себе міцну конструкцію з листа скла вклеєного в алюмінієву раму, фотоелектричні елементи нанесені під склом методом вакуумної ламінації і надійно герметизовані. Ніякої додаткової захисту сонячної батареї не потрібно. Панелі можна встановлювати як на землі так і над землею на різні відповідні конструкції або спеціально виготовлені конструкції. Рекомендуємо розташовувати сонячну батарею в місцях з максимальною оглядовістю південній частині небосхилу, з огляду на можливе потрапляння тіні. Оптимальне положення панелі орієнтоване на південь з кутом від горизонтального положення 35 грд. для цілорічного використання або 30 грд для весни, літа, осені або 60 грд взимку. Кріплення до несучих конструкцій сонячної панелі виконується відповідним кріпленням за алюмінієву раму, для кріплення на тильній стороні рами передбачені отвори.

На всіх електричних з'єднаннях постійного струму обов'язково дотримуватися полярності. Рекомендуємо перед монтажем перевірити полярність сонячної батареї, акумулятора за допомогою вимірювального приладу.

Для безпечної експлуатації сонячної електростанції необхідно виконати заземлення: конструкції для кріплення сонячної батареї або рами сонячної батареї. А так же заземляется металевий корпус інвертора.

 

2kWInfinShem

 Акумулятор, інвертор призначені тільки для внутрішньої установки і вимагають захисту від атмосферних впливів. Інвертор прикріплюється на вертикальну площину, забезпечивши йому доступ повітря для охолодження. Інвертор приєднується дотримуючись полярності безпосередньо до акумулятора проводом перерізом не менше 20 мм. кв.

Прикрепляется

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman";}