HOW TO SHOP

1Login or create new account.
2Review your order.
3Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Забули свій пароль?

*

Готові рішенняГотові рішення Солар Біз

Компанія SOLAR.BIZ.UA - це найбільший в Україні продавець сонячних батарей. Фірма на ринку продажів не перший рік і за цей час встигла зарекомендувати себе, як якісний постачальник сонячних систем. Компанія надає наступні готові рішення (Солар Біз):

Мережеві сонячні електростанції Це фотоелектричні станції, які працюють тільки спільно з мережею. Інвертор віддає в мережу всю енергію, вироблену фотомодуля. У століття високих технологій всі сфери діяльності розвиваються вкрай швидко і сонячні батареї не виняток. Якщо ви хочете встановити собі сонячні батареї, то компанія надає вам готові рішення від Солар Біз.
Автономна система на сонячних батареях Як правило, така система складається з: сонячних батарей, акумуляторів, контролера заряду і сполучних кабелів. У нас готові рішення ви зможете підібрати під свої потреби. Якщо вам необхідно змінну напругу, то до запропонованого комплекту додається інвертор, який перетворює постійний струм в перемінний.Освітлення біг-бордів на сонячних батареях Сонячні технології дадуть вам можливість якісно висвітлити свою рекламу. При цьому вам не доведеться шукати джерело електромережі для підзарядки. Готові рішення (solar.biz.ua Україна) від компанії дозволять вам без зайвого клопоту вирішити питання з освітленням своєї реклами.
Наші системи без підзарядки від сонця можуть триматися не менше 9 днів. Система автоматично регулює включення і виключення освітлення.
При виборі сонячних батарей будьте гранично уважні і вибирайте тільки якісне та надійне обладнання.

Якщо у вас виникають питання, пов'язані з продукцією або ви хочете використовувати готові рішення solar.biz.ua (Запоріжжя) звертайтеся до наших менеджерів, вони допоможуть вам з правильним вибором обладнанням і проконсультують по будь-якому питанню. Наші співробітники це фахівці, які мають великий досвід в сфері сонячних систем, тому вони дадуть вам компетентні відповіді, на які можна буде покластися.

Вгору