Мережева система на Сонячних Батареях, 10кВт, 380В, AXIOMA energy
Доступність товару: Так / Виробник: AXIOMA energy
Мережева система на Сонячних Батареях, 10кВт, 380В
Мережева електростанція не тільки генерує електроенергію на власні потреби, але і може віддавати надлишки електроенергії в електромережу. Продаючи електроенергію за «Зеленим тарифом» така станція володіє великим економічним ефектом у порівнянні з автономною сонячною електростанцією.
Мережева система на Сонячних Батареях, 10кВт, 380В
Мережева електростанція не тільки генерує електроенергію на власні потреби, але і може віддавати надлишки електроенергії в електромережу. Продаючи електроенергію за «Зеленим тарифом» така станція володіє великим економічним ефектом у порівнянні з автономною сонячною електростанцією.
Як це працює.
Звичайна мережева сонячна електростанція складається з сонячних фотоелектричних панелей підключених до мережного інвертора. Мережевий інвертор підключається до електромережі споживача. Прилад обліку електроенергії має бути придатний для обліку генерації енергії в електромережу. Включений в електромережу інвертор перетворює постійний електричний струм від сонячних батарей в змінний синхронний з електромережею струм. В електромережі електрострум інвертора складається з мережевим електрострумом. Якщо через навантаження споживача сила струму буде менше ніж сила струму інвертора частина струму що не витрачається буде протікати в електромережу через прилад обліку електроенергії, а сам прилад обліку буде підраховувати генерацію енергії в електромережу.
Продуктивність електроенергії сонячною батареєю
Розрахунок продуктивності проводимо з урахуванням кліматичних особливостей місцевості за графіком інсоляції. Нижче наведено графік місячної і денної продуктивності протягом року (м. Запоріжжя) при оптимальному цілорічному фіксованому положенні сонячної панелі.
Реальне споживання електроенергії через втрати в інверторі буде менше продуктивності сонячних батарей.
Склад системи
![]() |
-Сонячна батарея (панель) 280Вт, полікристалічна AS-6P30-280, Amerisolar - 36шт.;
|
||||||||
![]() |
- Мережевий сонячний інвертор 10 кВт трифазний (Модель TRB010KTL), Trannergy - 1шт.;
|
Площадь Солнечных Батарей, кв.м. | 58,57 |
Вес Солнечных Батарей, кг | 666 |
Производительность системы – кВтч в год(для г. Запорожья) | 13104 |
У вартість системи не включена вартість системи кріплень для Сонячних Батарей, яка складе:
-670USD-для випадку розміщення системи сонячних батарей на похилому даху.
Система кріплень виготовлена з алюмінію і нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність кріплень і їх незначну вагу. Кріплення ви можете підібрати на нашому сайті в розділі Кріплення для сонячних батарей.
Вартість роботи по монтажу мережевий системи на Сонячних батареях складе близько - 720USD
Монтажні матеріали, включаючи кабель, щити, запобіжники і т.д., обійдуться в суму близько - 343USD
Самостійне встановлення.
Сонячна панель повністю готова до зовнішнього встановлення, вона стійка до атмосферних впливів і являє собою міцну конструкцію з листа скла уклеєного в алюмінієву раму, фотоелектричні елементи нанесені під склом методом вакуумної ламінації і надійно герметизовані. Ніякого додаткового захисту сонячної батареї не потрібно. Панелі можна встановлювати як на землі так і над землею на різні відповідні конструкції або спеціально виготовлені конструкції. Рекомендуємо розташовувати сонячну батарею в місцях з максимальною оглядовістю південної частини небосхилу, враховуючи можливе потрапляння тіні. Оптимальне положення панелі орієнтовано на південь з кутом від горизонтального положення 35 грд. для використання протягом цілого року використання або 30 грд для весни, літа, осені або 60 грд взимку. Кріплення до несучих конструкцій сонячної панелі виконується відповідним кріпленням за алюмінієву раму, для кріплення на тильній стороні рами передбачені отвори.
На всіх електричних з'єднаннях постійного струму обов'язково дотримання полярності. Рекомендуємо перед монтажем перевірити полярність сонячної батареї, акумулятора за допомогою вимірювального приладу.
Для безпечної експлуатації сонячної електростанції необхідно виконати заземлення: конструкції для кріплення сонячної батареї або рами сонячної батареї. Також заземлюється металевий корпус інвертора.
Інвертор призначений як для внутрішнього встановлення так і для встановлення на вулиці, на вертикальну площину в положенні згідно з його інструкції з дотриманням умов ефективного охолодження. Інвертор приєднується дотримуючи полярність безпосередньо до сонячної батареї роз'ємами MC4. У мережу змінного струму інвертор підключається через роз'єм в комплекті до інвертора. Обов'язково передбачайте між інвертором і електромережею апаратуру захисту від короткого замикання (запобіжники, автоматичні вимикачі), пристрій захисного відключення (УЗО), грозозахистний пристрій.