Рейтинг@Mail.ru

HOW TO SHOP

1Login or create new account.
2Review your order.
3Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Забули свій пароль?

*

Мережева система на Сонячних Батареях + резерв, 10кВт, 380В, AXIOMA energy

Доступність товару: Так  /   Виробник: AXIOMA energy

Продуктивність - влітку до 1575кВт*год на місяць

Базова ціні: 531'103 грн.
Базова ціна за варіант: 531'103 грн.
531'103 грн.
без знижок531'103 грн.

Мережева система на Сонячних Батареях + резерв, 10кВт, 380В

 

Мережева сонячна електростанція з функцією резервного живлення має перевагу над звичайною мережевий електростанцією, вона може генерувати електроенергію на власні потреби коли відсутня електроенергія в мережі. Таким чином вона не тільки генерує електроенергію на власні потреби і віддає надлишки електроенергії за «Зеленим тарифом» в електромережу, але і служить джерелом резервного живлення.

 

Як це працює.

 

Мережева сонячна електростанція з функцією резервного живлення складається з сонячних фотоелектричних панелей підключених до мережного інвертора з резервної функцією і акумуляторних батарей. Мережевий інвертор підключається до електромережі споживача. Прилад обліку електроенергії має бути придатний для обліку генерації енергії в електромережу. Включений в електромережу інвертор перетворює постійний електричний струм від сонячних батарей в змінний синхронний з електромережею електрострум. А також генерує змінний струм на вихід резервного живлення. В електромережі електрострум інвертора складається з мережевим електрострумом. Якщо через навантаження споживача сила струму буде менше ніж сила струму інвертора, частина струму що не витрачається буде протікати в електромережу через прилад обліку електроенергії, а сам прилад обліку буде підраховувати генерацію енергії в електромережу. Одночасно інвертор заряджає акумулятор від сонячних батарей, при відсутності мережевої напруги інвертор забезпечить живлення навантаження через окремий вихід змінного струму від акумулятора і сонячних батарей.

 

 

Продуктивність електроенергії сонячною батареєю
Розрахунок продуктивності проводимо з урахуванням кліматичних особливостей місцевості за графіком інсоляції. Нижче наведено графік місячної і денної продуктивності протягом року (м. Запоріжжя) при оптимальному цілорічному фіксованому положенні сонячної панелі.

 

300W33

Реальне споживання електроенергії через втрати в інверторі буде менше продуктивності сонячних батарей.

 

Склад системи

250p

- Сонячна батарея (панель) 250Вт 24В, полікристалічна PLM-250P-60 - 40шт.;

Потужність 250Вт
Розмір 1640*992*40мм
Вага 18,1кг

 

 

 

 

 

infinisolar-10kw200- Мережевий сонячний інвертор з резервною функцією 10кВт, 380В, трифазний (Модель InfiniSolar 10kW) - 1шт.;

Номінальна потужність змінного струму, Вт 10000Вт
Напруга змінного струму на виході, В 400 В / 230 В на фазу
Розмір 622 x 500 x 167.5
Вага 45

 

 

 

 

 

 

mhb mng200-12 200

 - Акумулятор гелевий 200Аг 12В, GEL, модель-MNG200-12 - 8шт

Номінальна ємність акумулятора
200Аг
Напруга, В 12В
Розмір 219 x 523 x 240
Вага 63

 

 

Площа Сонячних Батарей, кв. м. 65,3
Вага Сонячних Батарей, кг. 724
Вага акумуляторів, кг. 504
Продуктивність системи - квтг на рік(для м. Запоріжжя) 13120

 

 

 

 

У вартість не включена вартість системи кріплень для Сонячних Батарей, яка складе:
- 811USD - для випадку розміщення системи сонячних батарей на похилому даху.
- 2441USD-для випадку розміщення системи сонячних батарей на плоскому бетонному даху або на палях на землі.

Система кріплень виготовлена з алюмінію і нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність кріплень і їх незначну вагу. Роботи з монтажу мережевої системи на Сонячних батареях обійдуться в суму близько 1500USD.

Вартість додаткової електрофурнітури (сонячний кабель, силовий кабель, щитки, запобіжники, тримачі і т.д.) визначається безпосередньо після вимірів на об'єкті.

Самостійна установка.

Сонячна панель повністю готова до зовнішнього встановлення, вона стійка до атмосферних впливів і являє собою міцну конструкцію з листа скла уклеєного в алюмінієву раму, фотоелектричні елементи нанесені під склом методом вакуумної ламінації і надійно герметизовані. Ніякого додаткового захисту сонячної батареї не потрібно. Панелі можна встановлювати як на землі так і над землею на різні відповідні конструкції або спеціально виготовлені конструкції. Рекомендуємо розташовувати сонячну батарею в місцях з максимальною оглядовістю південної частини небосхилу, враховуючи можливе потрапляння тіні. Оптимальне положення панелі орієнтовано на південь з кутом від горизонтального положення 35 грд. для використання протягом цілого року використання або 30 грд для весни, літа, осені або 60 грд взимку. Кріплення до несучих конструкцій сонячної панелі виконується відповідним кріпленням за алюмінієву раму, для кріплення на тильній стороні рами передбачені отвори. На всіх електричних з'єднаннях постійного струму обов'язково дотримання полярності. Рекомендуємо перед монтажем перевірити полярність сонячної батареї, акумулятора за допомогою вимірювального приладу. Для безпечної експлуатації сонячної електростанції необхідно виконати заземлення: конструкції для кріплення сонячної батареї або рами сонячної батареї. Також заземлюється металевий корпус інвертора.

infinShem 

 

Акумулятор, інвертор призначені тільки для внутрішнього встановлення і вимагають захисту від атмосферних впливів. Інвертор прикріплюється на вертикальну площину, забезпечивши йому доступ повітря для охолодження. Інвертор приєднується дотримуючи полярність безпосередньо до акумулятора проводом перерізом не менше 60 мм. кв.

Прикрепляется

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman";}
Вгору