Рейтинг@Mail.ru

HOW TO SHOP

1Login or create new account.
2Review your order.
3Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Забули свій пароль?

*

Сонячні інвертори


Виробник:
Оберіть виробникаКупити інвертори ДБЖ через інтернет

Інвертор - обладнання, яке використовується повсюдно для перетворення постійного струму в змінний - це його основна функція. У нашому магазині купити інвертори ДБЖ через інтернет ви зможете в будь-який час і за вигідними цінами.

Купити інвертори ДБЖ в інтернет магазині на вигідних умовах можна в нашому магазині. ДБЖ потрібен тим, хто не любить бути залежним від подачі змінного струму в мережу. Інвертори мережевого типу використовуються для подачі електрики без застосування акумуляторів. Часто використовують гібридні інвертори, які здатні в рівній мірі працювати відразу і з сонячними батареями і з акумуляторами. Купити інвертори ДБЖ в Україні у вас є можливість на вигідних умовах в нашому магазині.

Головне завдання ДБЖ - забезпечення електрикою всіх приладів в приміщення до включення електроенергії в мережі. З їх допомога ви зможете перечекати не тривале відключення електрики. Тривалість роботи бесперебойніка залежить від ємності акумуляторів. У нашому магазині купити інвертори ДБЖ онлайн ви можете на вигідних умовах.

Під час вибору такого агрегату варто звернути увагу на такі параметри - потужність приладів, які підключені. Ми радимо купити інвертори ДБЖ (Запоріжжя) за вигідними цінами в нашому магазині.

Бесперебойники різняться за своєю конструкцією та забезпечують абсолютно різні параметри напруги на виході. Вони служать стабілізаторами напруги при включеній мережі і джерелами електроенергії при вимкненому. Ще вони можуть перетворювати напругу з 12 на 220 вольт.

Якщо у вас є питання ви можете їх задати нашим менеджерам за вказаними телефонами. Вони зможуть відповісти на всі ваші запитання і допоможуть зробити правильний вибір.

Вгору