HOW TO SHOP

1Login or create new account.
2Review your order.
3Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Інверторисонячний колектор ціна

Сонячні інвертори

Альтернативна енергетика потроху завойовує своє місце в пересічному житті українців. Дозволити собі встановлення обладнання для переробки сонячної енергії в електричний струм мають змогу все більше наших громадян, і це є дуже гарним показником. Якщо Ви також вирішили приєднатися до користувачів подібної системи, не зайвим буде розібратися в її складі. Перш за все знадобиться мережевий інвертор купити , він призначений для безпосереднього перетворення енергії від сонячних фотоелектричних модулів на доступний споживачеві змінний струм.

мережевий інвертор купити

Інвертори існують декількох типів, але саме мережеві є найбільш вигідними. Вони дозволяють не тільки використовувати енергію сонця, але й заробляти на ній завдяки участі у державній програмі «зеленого тарифу». Мережевий інвертор для сонячних батарей дозволяє продавати надлишки енергії за особливим тарифом. Економія виходить достатньо суттєва. Таким чином, цей прилад є знаряддям розумної економії та додаткового постійного заробітку і окупається значно скоріше за автономні інвертори.

Купити мережевий інвертор для сонячних батарей доступна ціна

Обладнання, представлене в даному розділі каталогу, являє собою довершений, продуманий до найдрібніших подробиць, надійний сонячний інвертор ціна якого значно нижче його якості. Він дозволяє максимально збільшувати вироблення енергії як промислових, так і домашніх систем альтернативної енергетики. Даний пристрій має масу переваг у порівнянні з іншими типами обладнання.

Мережевим пристроям довіряють, бо вони:

  • максимально ефективні – до 98,5% ККД;
  • безпечні – мають захист від перенапруження та замикань на землю;
  • економні – менше проводів, роз’ємів, акумуляторів завдяки з’єднанню сонячніх модулів у довгі ланцюжки;
  • потужні – щоб наростити потужність станції, достатньо новий сонячний інвертор купити та встановити у ланцюжок.

 

Перераховані вище якості дозволяють говорити про надійність мережевих пристроїв, що спонукає покупців обрати саме їх.

інвертор для сонячних батарей

Інноваційні технології купити сонячний інвертор

Сьогодні обладнанням для використання природньої енергії торгують багато компаній, але не всі із них можуть надати гарантію на представлену продукцію. Інтернет-магазин Solar.biz.ua представляє товари відомих світових брендів – Huawei, AXIOMA energy, Trannergy, Goodwe, Fronius, ABB, Solaredge, Kostal, SMA. Це високоефективні, надійні прилади, які дозволяють оптимізувати витрати на багато років вперед. Якісний мережевий інвертор здатен прослужити щонайменш 20-25 років. Solar.biz.ua реалізує продукцію безпосередньо від виробника, тому не дає нагоди засумніватися в якості техніки.

Купити інвертор – значить стати володарем техніки, яка не завдасть ніякого клопоту в експлуатації та обслуговуванні. З урахуванням всього вищезгаданого ціна сонячного інвертора вже не здається такою надмірною та цілком виправдовується наявністю унікальних технологічних рішень. Якщо Ви бажаєте стати користувачем та продавцем відновлювальної сонячної енергії, трансформованої в змінний струм, нема кращого рішення, ніж придбати відповідну техніку у нас.

Інтернет-магазин Solar.biz.ua пропонує купити інвертор для сонячних батарей на вигідних умовах. Незалежно від того, де Ви знаходитесь, обрана служба доставки привезе пристрій за вказаною адресою. Перед тим, як оформити угоду, кожен покупець має право отримати грамотну консультацію стосовно характеристик, функцій, технічних можливостей того чи іншого товару.

Мережеві сонячні інвертори найбільш поширені в світі в порівнянні з автономними інверторами.
У багатьох країнах діють спеціальні «зелені» тарифи (feed-in тариф) для продажу надлишків електроенергії від сонячних станцій в загальну мережу. Зазвичай даний тариф істотно вище ніж тариф, за яким споживається електроенергія. Вночі коли сонячна станція не працює, необхідна електроенергія для споживання береться з мережі по пониженому нічним тарифом.
Детальніше про "Зеленому тарифі" для приватних осіб в Україні можна почитати тут.
Мережеві сонячні інвертори в порівнянні з автономними мають ряд переваг:
-Менше Втрати електроенергії до 20% (немає втрат в АКБ);
-Економія На проводах, роз'єми, контролерах заряду, акумуляторах. Це пов'язано з більш високою робочою напругою, що дозволяє з'єднувати сонячні модулі в більш довгі ланцюжки з тонкими проводами;
-Легко Нарощувати потужність станції, просто встановивши додатковий інвертор.

Вгору