HOW TO SHOP

1Login or create new account.
2Review your order.
3Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Сонячні батареїСонячні батареї

купить солнечную панель

Бажаєте приєднатися до числа новаторів, які використовують альтернативну енергію? Втомилися від шокуючих рахунків за електрику? Тоді саме час освоїти технології генерації енергії за допомогою самої природи та сонячні батареї купити і встановити замість традиційного підключення до інженерної мережі.

Сонячні батареї – це пристрої, які дозволяють перетворювати енергію сонця в звичайну електрику, струм, придатний до побутового використання. Таким чином, користувач стає повновладним власником станції, яка генерує електрику. Експлуатація обладнання не потребує багато знань, отримання ліцензій, дозволів тощо. А найголовніше, що забезпечують сонячні батареї – ціна електрики суттєво зменшиться, а в деяких випадках ця стаття витрат навіть зовсім зникне. Коли потреба платити за отриману енергію зникне, Вам вже ніколи не захочеться повертатися до попередньої схеми!

Як влаштовані батареї та їх різновиди, купити сонячні панелі

Алгоритм дії панелі досить простий, одним із головних матеріалів пристрою є кремній – один із найпоширеніших природних мінералів, що його значні запаси благотворно впливають на собівартість обладнання. Завдяки цьому компанії-виробники встановлюють демократичні ціни, і пересічні громадяни вже сьогодні мають змогу сонячні батареї купити (Україна) та встановити в своєму будинку.

Назва «сонячна» не повинна вводити потенційних покупців в оману. Панель генерує енергію не тільки за наявності прямого сонячного проміння, але й у похмуру погоду, у сутінках, на світанку. Звісно, КПД у цих випадках є трохи меншим, можливості генерації знижуються, але не щезають повністю. Тому рішення купити сонячні батареї обов’язково окупиться суцільними перевагами у майбутньому.

Перш ніж придбати джерело альтернативної енергії, треба детально розібрати їх різновиди. Існують моно-, полікристалічні та тонкоплівкові вироби. Монокристалічні виробляють більше енергії при меншій займаній площі. Це зумовлено високим ступенем очищення використаного кремнію. Якщо Ви захочете купити сонячну батарею цього типу, можете бути впевненими в її вправній роботі протягом найменше 25 років. Полікристалічні панелі коштують значно дешевше, але і продуктивність цих виробів не перевищує 15-18% (проти 20-23% монокристалічних).

Окремо варто виділити тонкоплівкові батареї. Вони є універсальними, підходять для будь-якого клімату завдяки стійкості до нагрівання та стабільній роботі при високих температурах. Одночасно із тим, наскільки небагато коштує така сонячні панелі купити забезпечення електрикою цілого дому може не суттєво зменшитися, бо панелі вимагають більшої площі для встановлення.

Сонячна батарея для економії бюджету доступна ціна, Україна

сонячні панелі купити

Обираючи якісне обладнання, Ви зможете повернути витрачені кошти вже за пів експлуатаційного терміну батарей. Далі альтернативна електрика працюватиме лише в плюс. Крім екологічності, значної економії бюджету, батареї дають змогу реалізовувати залишки енергії по «зеленому тарифу», який дії в Україні на постійній основі і стосується усіх відновлюваних джерел енергії.

Щоб замовити і купити сонячні батареї в Україні , звертайтеся до менеджерів онлайн-магазину Solar.biz.ua. Грамотна консультація допоможе обрати саме те обладнання, яке ідеально підходить до Вашого домогосподарства.

 

Вгору