HOW TO SHOP

1Login or create new account.
2Review your order.
3Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

КОНТРОЛЕРИ ЗАРЯДУ / РАЗРЯДУ


Виробник:
Оберіть виробникаКонтролер заряду

Будь-яка геліосистема потребує встановлення контролера заряду, який створює відповідні умови для коректного функціонування приладу та контролювання стану батарей. Підключається контролер заряду між самою сонячною панеллю та акумулятором, який найчастіше є достатньо чутливим щодо зарядки та перезарядки. Інтернет-магазин Solar.biz.ua містить різноманітні контролери, які здатні задовольнити всі потреби користувачів. Пропонуємо розібратися в особливостях функціонування представлених приладів.

Які функції покладено на контролери заряду?

Головна функція ховається в назві приладу – він здатен контролювати подачу заряду, відключати АКБ при досягненні максимального заряду та підключати до розрядженої панелі акумулятор. Але контролер заряду купити в Україні варто ще з декількох причин:

  • захист від короткого замикання;
  • температурна компенсація, що запобігає перегріванню акумулятора;
  • запобігання підключення зворотної полярності;
  • пере направлення надлишкової потужності;
  • управління споживачами.

Виходячи з нього, можна сказати, що контролер є надзвичайно корисним приладом для всіх власників геліосистем. На щастя, контролер розряду купити в Україні дуже просто. Його вартість дозволяє обрати не найдешевше, а найякісніше облаштування та виключити можливість передчасного виходу з ладу або суттєвого скорочення терміну експлуатації.

Як замовити контролер заряду в Україні?

Обираючи магазин обладнання для геліосистем, варто звертати увагу не тільки на ціни, але й надійність торгової точки. Сьогодні нерідкі випадки, коли контролер заряду купити в Україні покупці бажали задешево, та отримували несправний агрегат. Онлайн-магазин Solar.biz.ua працює на сучасному ринку вже багато років та завоював репутацію надійного, відповідального партнера. Нашими послугами користуються сотні покупців, і ще ні один не залишився незадоволеним.

В асортименті магазину представлені шунтові та послідовні моделі з простим функціоналом або додатковим набором елементів. Ви можете контролери заряду купити в Україні онлайн за допомогою менеджерів контакт-центру. Solar.biz.ua завжди знайде вірне рішення!

Вгору