HOW TO SHOP

1Login or create new account.
2Review your order.
3Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Готові рішення систем кріплень сонячних батарей


Виробник:
AXIOMA energyКріплення для сонячних батарей
 

Грамотний і якісний монтаж - одна із запорук довговічності сонячних панелей. Тільки розмістивши обладнання правильно, можна розраховувати на його максимальну ефективність. Для цього потрібно, щоб всі елементи, включаючи найдрібніші деталі, були надійними і міцними. Тому надзвичайно важливо підібрати оптимальні кріплення для сонячних батарей, виходячи з місця їх розміщення.

Системи альтернативної енергетики встановлюються на даху будівлі або наземних конструкціях. Для максимально ефективного використання наявної площі багато замовників вважають за краще розміщувати обладнання саме на даху. Монтаж вимагає точних розрахунків, концентрації уваги і відповідального підходу.

Кріпильні комплектуючі включають такі елементи:

Гвинт - шуруп в зборі;
Притискачі в зборі;
Алюмінієві або оцинковані рейки або профіль;
 

Їх кількість, різновиди залежать від інженерних особливостей конструкції і місця розміщення. Перш ніж кріплення для сонячних панелей купити, важливо провести точні виміри, що забезпечують цілісність і міцність майбутньої конструкції. За допомогою болтового з'єднання рейки сполучаються з гвинт-шурупами, притисками, які, в свою чергу, надійно кріплять фотомодулі до обраної поверхні.

Різновиди і особливості застосування кріпильних систем
Існує дві категорії кріпильних аксесуарів для сонячних модулів - статичні і динамічні. Статичний (стаціонарний) профіль для кріплення сонячних панелей встановлюється і закріплюється в одному положенні, тому слід заздалегідь продумати, де саме панель принесе максимальну користь. Зазвичай це південна, південно-західна або південно-східна сторона і кут нахилу від 20 до 40 градусів. Стаціонарні системи кріплення бувають такі:

Наземні - застосовуються до станцій на грунті при будівництві промислових об'єктів великого і середнього масштабу.
Фасадні - призначені для настінних геліоустановок, бувають вмонтовані і навісні. Якщо купити кріплення для сонячних панелей фасадного типу, можна максимально ефективно використовувати простір, оснастивши будинок сучасними, ексклюзивними елементами дизайну.
Покрівельні - найбільш поширені серед приватних домовласників. Серед них великий попит мають накладні вироби для скатної покрівлі. Вони надійно утримують фотомодулі. При наявності плоского даху застосовуються углоформірующій кріплення.
 

У свою чергу, динамічна (рухома) система кріплення сонячних панелей в даний момент є недоцільною. Ціни на сонячні батареї зараз настільки низькі, що краще купити додаткову кількість сонячних батарей, ніж купувати стежать за сонцем трекери.

Як вибрати і замовити кріплення?

В Україні сонячні установки тільки набирають популярність. Завдяки зниженню вартості, поширенню інформації про автономних сонячних станціях дізнаються все більше людей. Це важливий крок в екологічне майбутнє! Якщо Ви також хочете стати користувачем невичерпного джерела енергії, важливо вибрати грамотного і відповідального продавця, здатного досконально роз'яснити всі тонкощі і нюанси установки обладнання.

Онлайн-магазин Solar.biz.ua - найбільш підходящий варіант! У нас можна придбати як самі системи, так і кріплення для сонячних батарей за оптимальною вартістю. Співпраця з провідними виробниками гарантує найвищу якість представлених товарів.

Економія на якості витратних матеріалів негативно може позначитися на працездатності модулів. Перед тим, як замовляти комплектуючі, варто подумати, як вплинуть на міцність конструкцій інтенсивні опади, різні природні катаклізми. Навантаження, з якими доведеться зіткнутися в процесі експлуатації системи, вимагають максимально відповідального ставлення до вибору кріплення.

Консультанти Solasr.biz.ua допоможуть вибрати найбільш відповідні аксесуари, щоб кріплення сонячних панелей на дах виявилося максимально надійним, стійким до несприятливих факторів, довговічним. Телефонуйте нам прямо зараз, щоб дізнатися цікаві подробиці.

Вгору