HOW TO SHOP

1Login or create new account.
2Review your order.
3Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Сонячна батарея LONGi Bifacial LR7-72HGD-605M 605Вт

Артикул: 19,9001  /  Доступність товару: Так  /   Виробник: LONGi

Монокристалічні модулі LONGi мають високий рівень надійності. Наші панелі показують відмінну продуктивність навіть при низькій температурі або малої освітленості. Ми гарантуємо виробництво модулів високої якості, Tier 1, які забезпечать високоефективну роботу СЕС і швидке повернення інвестицій.

Сплачуйте частинами без комісій та передплат
0 грн
Х
6 міс
monobank oschad a-bank privat
або купуй у розсрочку →
Доставка Доставка
Умови доставки та повернення
Оплата Оплата
Умови оплати: готівкою, безготівковий розрахунок
Сервіс Сервіс
Необхідна інформація про сервісний центр
Гарантія Гарантія
Гарантія та повернення

Виробник - LONGi

LONGi Solar є провідним світовим виробником високоефективних монокристалічних сонячних елементів і модулів. Компанія повністю належить LONGi Group. Longi Group (SH601012) є найбільшим постачальником монокристалічних кремнієвих пластин в світі, з активами вище 1,7 млрд. Дол. США (станом на 2016 рік)

 

Озброєна і оснащена передовими технологіями і багаторічним досвідом в області монокристалічного кремнію, LONGi Solar поставила більше 1 ГВт продукції в 2015 році і, продовжує збільшувати обсяги продажів з року в рік. Штаб-квартира компанії знаходиться в Сіань, а філії розташовані в Японії, Європі, Північній Америці, Індії і Малайзії.

 

Компанія LONGi Solar приділяє особливу увагу дослідженням і розробкам, виробництва, продажу та маркетингу продуктів з монокристалічного кремнію. LONGi Solar прагне забезпечити найкращі рішення LCOE, а також сприяє впровадженню монокристалічних технологій у всьому світі.

 

 Сонячна батарея LONGi Bifacial LR7-72HGD-605M 605Вт це:

  • Надійне оновлення, найкраща гарантія

Завдяки оптимізації високоякісних кремнієвих пластин, сонячних елементів та дизайну упаковки модулів, Hi-MO 7 пропонує гарантію лінійної потужності з річним темпом деградації до 0,4%.

  • Значне покращення продуктивності генерації електроенергії

Завдяки вищому коефіцієнту біфасності, що становить приблизно 80%, та кращому температурному коефіцієнту -0,28%/℃, порівняно з основними біфасними модулями, доступними на ринку, можна досягти приросту генерації енергії до 3%.

  • Економія витрат BOS

У порівнянні з основними продуктами, Hi-MO 7 пропонує збільшення потужності приблизно на 4,5%, що може призвести до збільшення інсталяційної потужності та загальної економії на кронштейнах, інверторах, кабелях, заземлені та обладнанні на стороні змінного струму в перерахунку на ват.

  • Економія витрат на експлуатацію та обслуговування

Підвищена ефективність Hi-MO 7 ефективно знижує витрати на обслуговування обладнання, очищення модулів, оренду землі, технічне обслуговування тощо.

 

 

 

Технічні характеристики на монокристалічну сонячну батарею потужністю 605Вт від LONGi наведені в таблиці:

 

 

 

Размір,мм 2382x1134x30
Потужність,Вт 605
Uxx,В 52,44
Iкз,А

14,61

Uр,В 44,00
Ip,А 13,75
ККД,% 22,4
Вага,кг 33,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Усі технічні характеристики  (українською)

 

 

 

 

Longi піднялася на перше місце у світовому рейтингу поставок модулів у 2020 році. Згідно з даними, зібраними PV InfoLink, Longi став найбільшим постачальником модулів у світі з постачанням понад 20 ГВт. Друге місце посіла компанія Jinko, яка кілька років поспіль зберігала статус найкращого виробника модулів. Trina зайняла третє місце серед світових виробників, за нею йдуть JA Solar, Canadian Solar, Risen, Astronergy, First Solar і Tongwei-Hanwha Q-Cells. Загалом у звіті за 2022 рік відбулися невеликі перестановки, але 9 провідних компаній залишилися такими ж, як у першому півріччі 2020 року

 

Рейтинг виробників 2022
Місце Виробник
1 LONGi
2 Jinko
3 Trina
4 JA Solar
5 Canadian Solar
6 Risen
7 Asronergy
8 First Solar
9 Tongwei\Hanwha Q-Cells

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Джерело: https://www.infolink-group.com/energy-article/solar-topic-2022-global-module-shipment-ranking

 
Вгору