Рейтинг@Mail.ru

HOW TO SHOP

1Login or create new account.
2Review your order.
3Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Забули свій пароль?

*

Сезонні системи сонячного нагрівання водиСезонні системи підігріву води

Дана система нагрівання вважається найпростішою по конструктивного пристрою і в використанні. Вакуумні трубки розташовуються під нахилом і з'єднуються з накопичувальним баком. У нашому магазині купити сезонні системи нагріву води ви зможете за вигідною ціною.

З ємності для води рідина надходить в трубки і там циркулює. Головна перевага такого агрегату - передача тепла воді без використання додаткових елементів. У термосифонних системах бак повинен бути вище, ніж колектор. Після нагріву вода піднімається вгору так як стає легше. За таким принципом працюють сезонні системи нагріву води.

Циркуляція води по системі забезпечується різною температурою води в колекторі. У системах потрібно застосовувати або подачу води з вищерозташованих ємностей або через зменшує тиск в 3 атмосфери. Зараз купити сезонні системи нагріву води через інтернет можна в нашому магазині за вигідними цінами.

У перевагах і раніше залишається вартість готового виробу. У нас ви можете купити сезонні системи нагріву води (Україна) на вигідних для себе умовах.

Таке обладнання можна розміщувати на будь-якому типі дахів - двосхилі, рівні і односхилі. У магазині SOLAR.BIZ.UA купити сезонні системи нагріву води онлайн є можливість в будь-який зручний для вас час.

Перед тим як купувати проконсультуйтеся з нашими фахівцями і переконайтеся в тому, що ви зробили правильний вибір. При правильному виборі виріб вам прослужить довгі роки.

Якщо у вас виникли питання ви зможете їх задати нашим менеджерам за телефонами вказаними на сайті. Вони зможуть відповісти на всі поставлені запитання. Всі наші співробітники виключно професіонали з досвідом у своїй сфері. Відповіді на питання будуть максимально компетентні.

Вгору