HOW TO SHOP

1Login or create new account.
2Review your order.
3Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Тепловий насос Invertor + EVI моноблок 9кВт 230В

Тепловий насос Invertor + EVI моноблок 9кВт 230В

Детальніше За1935$або77600грн*
Тепловий насос AXIOMA energy Invertor + EVI моноблок модель - AXHP-EVIDC-9M 9кВт 230В

Тепловий насос дозволяє використовувати для нагрівання води безкоштовну енергію довкілля. Енергія, що міститься в повітрі, передається теплоносію опалювальної системи.
Переваги використання теплового насоса AXHP-EVIDC-9M, AXIOMA energy
- Інноваційні технології ГВП представлені в одному пристрої.
- Інтелектуальне управління та економічні режими роботи.
- Екологічна чистота теплового насоса, немає викидів CO2 та забруднень навколишнього середовища.
- Економічність та зниження витрат у кілька разів на ГВП

 
Гібридний інвертор (ДБЖ) AXIOMA energy11кВт

Гібридний інвертор (ДБЖ) AXIOMA energy11кВт

Детальніше За1462$або58620грн*
Гібридний інвертор ДБЖ + 2МПП на 11 кВт AXIOMA energy ISMPPT BFP 11000 48 в 11000 Вт

Представник ISMPPT – лінійка сонячних інверторів для PV-систем від відомого виробника AXIOMA energy. Перетворювач струму номінальною вихідною потужністю 11 кВт призначений для домашніх сонячних електростанцій. Завдяки високому ККД є одним із найкращих інверторів для сонячних електростанцій.

 

 
Акумулятор гелевий AXIOMA energy AX-GEL-100 12В 100Ач

Акумулятор гелевий AXIOMA energy AX-GEL-100 12В 100Ач

Детальніше За175$або7000грн*
Акумулятор гелевий AXIOMA energy AX-GEL-100 12В 100Ач

Основні переваги:
Термін служби - 12 років
До 400 циклів заряду/розряду при 100% розряді АКБ
До 1900 циклів заряду/розряду при 30% розряді АКБ
100% контроль якості АКБ перед відвантаженням
Запатентована технологія застосовуваного сплаву та оновлені технології виробництва
Акумулятори герметичні та не потребують обслуговування
Відмінні показники розряду/заряду, низький саморозряд

 

Свинцево-вуглецеві акумулятори 200Ач 12В

Свинцево-вуглецеві акумулятори 200Ач 12В

Детальніше За475$або19000грн*
Свинцево-вуглецеві акумулятори AXIOMA energy AX-Carbon-200 200Ач 12В

Нано-вуглецеві композити з хорошою гідрофільністю та високою питомою площею поверхні збагачені наповнювачем негативних пластин, крім того, використовується спеціальний процес приготування гелю, батарея має переваги як свинцево-кислотних акумуляторів, так і суперконденсаторів. Високопровідні вуглецеві частинки тісно пов'язані з активним матеріалом і створюють тривимірну провідну мережу, зменшують внутрішній опір. Батарея має високу щільність енергії та хорошу відновлюваність.

Термін служби-15 років
До 3200 циклів заряду/розряду при 80% розряді АКБ
До 9300 циклів заряду/розряду при 20% розряді АКБ
100% контроль якості АКБ перед відвантаженням
Передова технологія нановуглецевих композитів та оновлені технології виробництва
Акумулятори герметичні та не потребують обслуговування
Відмінні показники розряду/заряду, низький саморозряд

Гібридний ДБЖ AXIOMA energy ISPWM 1000 12В 1000Вт

Гібридний ДБЖ AXIOMA energy ISPWM 1000 12В 1000Вт

Детальніше За196$або7750грн*
Гібридний ДБЖ + ШИМ контролер 50А AXIOMA energy ISPWM 1000 12В 1000Вт

Джерела безперебійного живлення Axioma Energy серії IS - це високоякісні багатофункціональні пристрої, призначені для створення систем гарантованого електроживлення квартир, приватних будинків, котеджів та об'єктів міні-бізнесу, доповнені функцією автономного живлення. Вбудований РК-дисплей дозволяє відстежувати роботу системи і з легкістю змінювати її параметри, такі як: зарядний струм АКБ, встановлювати пріоритет мережі або альтернативного джерела живлення, а також встановлювати діапазон вхідної напруги.

Ступінь захисту оболонки IEC 60529, DIN 40050 - IP21.

 

 

!УВАГА! у зв'язку з величезним попитом на товари, склад не справляється з навантаженням і відправка товарів робиться із затримкою на 4 дні, приносимо свої вибачення, всі оплачені товари будуть обов'язково відправлені.

Прямі поставки

Наша компанія є прямим імпортером всіх товарів, представлених у нас на сайті.

Доступні ціни

Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки якісні товари за доступними цінами.

Нам довіряють

Наші товари купують монтажні та торгуючі організації по всій Україні.

Значний досвід

Ми займаємося поставками комплектуючих для сонячної енергетики з 2008 р

Мережеві сонячні електростанції


Виробник:
AXIOMA energyСонячні електростанції

Сьогодні, коли комунальні платежі завеликі, а жити хочеться на повну, сонячна електростанція для дому вже не здається чимось нереальним. Тільки уявіть собі: Ви повертаєтесь в світлий, теплий, затишний дім, неспішно готуєте вечерю на електричній плиті, дивитесь телебачення, сидите за комп’ютером, підзаряджаєте телефони і... не платите за все це жодної копійки. Ще декілька років тому навіть уявити таке було неможливо, а сьогодні приватна сонячна електростанція 10 кВт може увійти в кожен будинок.

Переваги використання «зелених» технологій очевидні: при проведенні розрахунків стає зрозуміло, що поновлювальні джерела можуть не тільки зекономити бюджет, але й збільшити прибуток шляхом продажу надлишків енергії за зеленим тарифом, діючим в Україні.

Звісно, встановлення природньої електростанції вимагає певних фінансових вкладань. Однак ці витрати можна сприймати як вигодні інвестиції в майбутнє – за короткий час система окупає себе повністю та вже далі забезпечує власникові численні переваги. Рішення купити сонячну електростанцію буде цілком правильним, бо вона:

 • автономна;
 • не потребує отримання дозволу;
 • має невичерпний ресурс;
 • безплатна;
 • працює безшумно;
 • екологічна;
 • надійна та довговічна;
 • незалежна від комунальних підприємств;
 • не шкодить техніці стрибками напруги.

 

Якщо встановлена станція виробляє енергії більше, ніж використовує господарство, її надлишки володар має право продавати державі. Прибуток, отриманний від угоди, цілком покриває всі витрати на енергію вночі та взимку, коли сонце «працює» не на повну потужність.

Купити сонячну електростанцію для дому

Щоб сонячні електроснації працьювали цілком автономно, вони мають обов’язково вміщати наступні елементи:

 • Панелі – деталі, які приймають на себе сонячні промені і перетворюють іх на звичайний електричний струм. Бувають моно- та полікристаличного типу.
 • Накопичувач (акумулятор) – дозволяє використовувати резерви у часи, коли потужність станції суттєво знижується, а саме надвечір. В темряві потреба в освітлленні та користуванні електронними приладами збільшується, і накопичена за день енергія здатна задовільнити всі потреби.
 • Контролери – контролюють рівень заряду акумулятора, що перешкоджає позачасному виходу обладнання з ладу.
 • Інвертори – які перетворюють постійний струмінь на змінний, щоб господарі мали змогу користуватися електроприладами.

 

Таким чином сонячна електростанція – ціна Вашого комфорту, економії, неперевершеного затишку.

Купити сонячну електростанцію під ключ

Високі сучасні технології альтернативної енергетики набувають все більше прихильників серед пересічних українців. Якщо раніше дозволити собі це задоволення могли тільки заможні громадяни, сьогодні купити сонячну електростанцію в Україні мають змогу володарі приватних котеджів із середнім рівнем достатку.

Інтернет-магазин Solar.biz.ua пропонує якісне обладнання від світових виробників. Ви можете придбати системи гарантованого енергозабезпечення різної потужності, конструкції, кількості. Досвідчені фахівці – менеджери магазину – допоможуть обрати відповідний варіант, щоб повністю забезпечити господарство «природною» енергією.

Обирайте принцип разумної економії, коли мова йде про власний затишок. Поспішайте купити сонячну електростанцію під ключ та починайте використовувати природні ресурси на повну потужність!

 

Наші постачальники

Ми раді вітати Вас в інтернет-магазині SOLAR.BIZ.UA - "Товари на сонячних елементах".
Наша компанія є прямим імпортером всіх товарів, представлених на сайті, що дозволяє нам пропонувати якісні товари за оптимальними цінами.
Ми займаємося поставками товарів для альтернативної енергетики (зокрема для фотовольтаїки) з 2008р.
Накопичений досвід дозволяє рекомендувати нашим покупцям тільки перевірені часом бренди при цьому забезпечуючи доступність товарів на сонячних елементах для наших клієнтів.
Пропоновані нами товари можна розділити на 2 групи - товари альтернативної енергетики, що забезпечують автономне, резервне енергопостачання або продаж електроенергії за "зеленим тарифом", і - готові портативні товари на сонячних елементах, в яких сонячні батареї є джерелом енергії поряд з традиційними акумуляторами.
До першої групи товарів слід віднести готові системи на сонячних елементах. Наші системи енергопостачання на сонячних елементах можуть забезпечити автономне енергопостачання об'єкта, резервне енергопостачання на випадок відключення селевого електрики, а також продаж електроенергії за "зеленим тарифом" або заміщення мережевого електрики енергією сонця (так звані мережеві системи на сонячних елементах).
Також ми успішно встановлюємо системи на сонячних батареях для освітлення біг-бордів і рекламних вивісок. Системи на сонячних батареях можуть бути використані не тільки для освітлення, але і для роботи призматрони або іншого обладнання.
 
Для реалізації систем енергопостачання від альтернативних джерел енергії ми поставляємо цілий ряд комплектуючих.
Перш за все це полікристалічні і монокристалічні сонячні панелі (їх ще називають сонячні модулі або сонячні елементи) від найбільших світових виробників, які Ви можете придбати в Україні. Ми поставляємо також сонячні елементи і готові набори Зроби Сам для самостійного виготовлення  сонячних елементів.
Для накопичення, виробленої сонячними модулями енергії, ми пропонуємо використовувати герметичні акумулятори - AGM або гелеві (GEL). Такі накопичувачи ідеально підходять для використання в системах на сонячних елементах.
Найбільший термін служби акумуляторів і найбільша ефективність використання енергії, виробленої сонячними електростанціями, досягаються за допомогою контролерів заряду / розряду. Ми поставляємо контролери, які використовують для зарядки акумуляторів технології PWM або ШІМ (широтно-імпульсна модуляція) а також MPPT або ТММ (точка максимальної потужності).
Інвертори напруги використовуються в альтернативній енергетиці для перетворення постійного струму на 12/24 / 48В в змінний струм на 220В або 380В. Ми пропонуємо 4 типи інверторів-автономні інвертори, що працюють без мережевого електрики, мережеві інвертори, що працюють без акумуляторів безпосередньо перетворю енергію, отриману від сонячних елементів і віддаючи в мережу, гібридні ДБЖ (джерела безперебійного живлення), в яких можна задавати пріоритетність мережевий або альтернативної енергії , а також мережеві інвертори з функцією резервного енергопостачання в разі відключень мережі.
Звичайно ж ми пропонуємо і енергозберігаючі люмінесцентні і світлодіодний лампи, що працюють від постійного струму.
Друга велика група товарів-товари на сонячних елементах, в яких сонячні елементи знайшли прикладне застосування в якості джерела енергії для роботи пристрою.
Це різноманітні зарядні для мобільних на сонячних елементах, роторні зарядні, роторні радіоприймачі, радіоприймачі на сонячних елементах, які користуються популярністю у туристів, рибалок і мисливців. Особливою популярністю у власників приватних дач та будинків користуються світильники на сонячних панеляхелементах. Також ми пропонуємо різноманітні іграшки на сонячних елементах, конструктори на сонячних елементах і кепки на сонячних елементах.

Вгору