HOW TO SHOP

1Login or create new account.
2Review your order.
3Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Забули свій пароль?

*

Мережеві сонячні електростанції


Виробник:
AXIOMA energyСонячні електростанції

Сьогодні, коли комунальні платежі завеликі, а жити хочеться на повну, сонячна електростанція для дому вже не здається чимось нереальним. Тільки уявіть собі: Ви повертаєтесь в світлий, теплий, затишний дім, неспішно готуєте вечерю на електричній плиті, дивитесь телебачення, сидите за комп’ютером, підзаряджаєте телефони і... не платите за все це жодної копійки. Ще декілька років тому навіть уявити таке було неможливо, а сьогодні приватна сонячна електростанція 10 кВт може увійти в кожен будинок.

Переваги використання «зелених» технологій очевидні: при проведенні розрахунків стає зрозуміло, що поновлювальні джерела можуть не тільки зекономити бюджет, але й збільшити прибуток шляхом продажу надлишків енергії за зеленим тарифом, діючим в Україні.

Звісно, встановлення природньої електростанції вимагає певних фінансових вкладань. Однак ці витрати можна сприймати як вигодні інвестиції в майбутнє – за короткий час система окупає себе повністю та вже далі забезпечує власникові численні переваги. Рішення купити сонячну електростанцію буде цілком правильним, бо вона:

 • автономна;
 • не потребує отримання дозволу;
 • має невичерпний ресурс;
 • безплатна;
 • працює безшумно;
 • екологічна;
 • надійна та довговічна;
 • незалежна від комунальних підприємств;
 • не шкодить техніці стрибками напруги.

 

Якщо встановлена станція виробляє енергії більше, ніж використовує господарство, її надлишки володар має право продавати державі. Прибуток, отриманний від угоди, цілком покриває всі витрати на енергію вночі та взимку, коли сонце «працює» не на повну потужність.

Купити сонячну електростанцію для дому

Щоб сонячні електроснації працьювали цілком автономно, вони мають обов’язково вміщати наступні елементи:

 • Панелі – деталі, які приймають на себе сонячні промені і перетворюють іх на звичайний електричний струм. Бувають моно- та полікристаличного типу.
 • Накопичувач (акумулятор) – дозволяє використовувати резерви у часи, коли потужність станції суттєво знижується, а саме надвечір. В темряві потреба в освітлленні та користуванні електронними приладами збільшується, і накопичена за день енергія здатна задовільнити всі потреби.
 • Контролери – контролюють рівень заряду акумулятора, що перешкоджає позачасному виходу обладнання з ладу.
 • Інвертори – які перетворюють постійний струмінь на змінний, щоб господарі мали змогу користуватися електроприладами.

 

Таким чином сонячна електростанція – ціна Вашого комфорту, економії, неперевершеного затишку.

Купити сонячну електростанцію під ключ

Високі сучасні технології альтернативної енергетики набувають все більше прихильників серед пересічних українців. Якщо раніше дозволити собі це задоволення могли тільки заможні громадяни, сьогодні купити сонячну електростанцію в Україні мають змогу володарі приватних котеджів із середнім рівнем достатку.

Інтернет-магазин Solar.biz.ua пропонує якісне обладнання від світових виробників. Ви можете придбати системи гарантованого енергозабезпечення різної потужності, конструкції, кількості. Досвідчені фахівці – менеджери магазину – допоможуть обрати відповідний варіант, щоб повністю забезпечити господарство «природною» енергією.

Обирайте принцип разумної економії, коли мова йде про власний затишок. Поспішайте купити сонячну електростанцію під ключ та починайте використовувати природні ресурси на повну потужність!

 

Вгору